Posted by on 1 listopada 2018

Dzięki pojednaniu projekt ustawy może przyjąć Senat z 51 głosami, a nie 60 koniecznymi do pokonania ewentualnego obalenia. Użycie pojednania w celu wydania ważnego projektu byłoby niezwykłe, ale nie bezprecedensowe: procedura została wykorzystana do zabezpieczenia innych ważnych inicjatyw, od podwyżek podatków Billa Clintona w 1993 r. Do obniżek podatków George a W. Busha w 2001 i 2003 r. Jednak kluczowi senaccy demokraci, w tym Przewodniczący Komisji Budżetowej, Kent Conrad z Dakoty Północnej, jest przeciwny takiemu podejściu. Innymi przeszkodami w reformie służby zdrowia są rosnący deficyt federalny, który doprowadzi do większej kontroli wszystkich głównych inicjatyw. CBO doszła do wniosku, że zgodnie z planem budżetowym Obamy na 2010 r. Wydatki publiczne będą nadal przekraczać historyczne poziomy, nawet po zakończeniu kosztownych programów łagodzenia recesji i stabilizacji systemu finansowego. Niemniej jednak, senator Conrad i przewodniczący Komitetu Budżetowego Domu John Spratt z Południowej Karoliny powiedzieli, że zalecają zachowanie priorytetów Obamy podczas opracowywania rezolucji budżetowej, aby kierować innymi komisjami w zakresie wyznaczania budżetów na 2010 rok.
Droga do chwały dla Demokratów, którzy spędzili 50 lat lub więcej, szukając ubezpieczenia dla wszystkich, jest wyraźnie zaśmiecona przeszkodami. Rezultatem może być wprowadzenie mniej kompleksowego planu reform, przynoszącego skromniejsze korzyści niż wielu liberalnych demokratów i ściślejszych kontroli kosztów. Ale biorąc pod uwagę obecną władzę partii, większość publiczną faworyzującą interwencję rządu w celu zapewnienia zasięgu i prywatne interesy, które uznają system niezrównoważony, szanse pozostają z Obamą i jego sojusznikami. Jeśli ich reforma wpłynie na całą gospodarkę medyczną, będzie to oznaczać zmianę paradygmatu z dala od inkrementalizmu, który od dawna zdominował politykę zdrowia USA.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0902651) został opublikowany kwietnia 2009 r.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

[podobne: vacu activ przeciwwskazania, dyżury aptek czechowice dziedzice, rumia stomatolog ]

Powiązane tematy z artykułem: dyżury aptek czechowice dziedzice rumia stomatolog vacu activ przeciwwskazania

Posted by on 1 listopada 2018

Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0902651) został opublikowany kwietnia 2009 r.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.